5 yıldır her biri kendi alanında uzman Freelancer arkadaşlarımla sizlerin ihtiyaçlarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Hadi gelin ihtiyacınız olan hizmet için birlikte çalışalım!

İletişime Geçin

Adres

Alanya

marka-kimligi-olusturma

Marka Kimliği Oluşturma

İlgi çekici bir marka adı ve slogan bulmak ve markanızın isminin gerçekten ağızdan düşmemesini istiyorsanız tam olarak doğru ilandasınız.

logo tasarim ikonn

Logo Tasarımı

Markanızın kimliğini oluşturmanın önemli bir parçası da etkileyici bir logo tasarımıdır. İster yeni bir marka kuruyor olun, ister mevcut markanızı yenilemek isteyin, özgün ve dikkat çekici bir logo ile markanızı ön plana çıkarabilirsiniz.

web-sitesi-kurulumu

WEB Sitesi Kurulumu

5+ Yıllık WordPress deneyimim ile kurumsal, blog ve kişisel sitelerinizi profesyonel olarak anahtar teslim bir şekilde hazırlıyor ve teslim ediyorum.

sunum-hazirlama

Sunum
Hazırlama

Gerek bireysel olarak gerek kurumsal olarak ihtiyacınıza uygun tüm sunumları hazırlayabilmek adına kendimi 4 yıldan fazladır bu mesleğe adadım. Bugün ise neredeyse 300+ fazla sunum ile tecrübelerime tecrübe katmaya devam etmekteyim.

afis-tasarimi

Afiş
Tasarımı

Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlarınıza yanıt veren %100 profesyonel broşür ve afiş hazırlıyorum. Görsel kuvveti yüksek, sade ve anlaşılır bir estetik anlayışıyla hazırladığım çalışmalarımı baskıya hazır biçimde sunuyorum.

ingilizce-ceviri

İngilizce Çeviri

Çeviri konusunda gerek online gerek elle yapmış olduğum 100 den fazla çeviri mevcuttur. Çeviri gerektiren yazılarınızı rahatlıkla çevirir ve en kısa sürede teslim edebilirim.

img

İletişim

Markanız uçuşa geçsin 🚀

İletişim Formu

    alanya halı yıkama